Tüm Klinikler

Adana Cerrahi Tıp Merkezi
2004 yılı Temmuz ayından bu yana hizmet veren ÖZEL ADANA CERRAHİ TIP MERKEZİ; Tıbbi hizmetlerdeki koruyucu ve tedavi sağlık hizmetlerinde, “güven, saygınlık ve hasta memnuniyeti” kavramlarını adıyla özdeşleştirmiş, sağlam kurumsal kimliğiyle ahlaki değerlerden ödün vermeden, hasta haklarını gözeterek, hastaların ihtiyaç, istek ve beklentilerini “kesintisiz ve güvenilir bir şekilde, standartlara uygun olarak” karşılayan, doğru tıbbın gerektirdiği bilgi, birikim ve teknolojiyi uygulayan, ekip ruhu ile kesintisiz sağlık hizmeti sunan bir kurumdur.
Al Emadi Hospital
We are a clinic that has been in business for 15 years providing top local medical care. We have 7 treatment rooms and a comfortable waiting area with receptionist. We treat patients of all ages. Web accessibility refers to the inclusive practice of removing barriers that prevent interaction with, or access to websites, by people with disabilities.
Alican Demiroğlu Beslenme Ve Diyet Uzmanı
2015 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimimi tamamladım. Şu anda Haliç Üniversitesinde yine beslenme üzerine yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. İş hayatımın ilk yılında bir kaç farklı projede çalıştım ve sonrasında Prof. Dr Canfeza Sezgin hocamın muayenehanesinde ağırlıklı olarak onkoloji, diyabet, böbrek ve kalp hastalıklarında beslenme tedavisi tecrübesi edindim.
Altın Koza Tıp Merkezi
Geleneksel ve güncel tıp ışığında yenilikleri her daim takip edip, hastalarımızın tedavisinde medikal bilgilerimizi bir basamak olarak kullanan , hem çalışanlarımızın hem de hastalarımızın mutluluğu üzerine eksiksiz hizmetler sunan sağlık kuruluşuyuz .
Anadolu Sağlık Merkezi
Türkiye’ye onlarca eser kazandırmış olan Anadolu Vakfı, Anadolu Sağlık Merkezi’ni hizmete sunarak bir hayalini daha gerçekleştirdi. Binlerce yıllık sağlık birikimine ve birçok değerli tıp insanına ev sahipliği yapmış Anadolu’nun değerli mirasına sahip çıkan hastanemiz, bu birikimi insan sağlığına katkıda bulunmak için kullanıyor.
Antalya Meydan Sağlık Grupları
Özel Antalya Meydan Sağlık Kurumları olarak vizyonumuz, hizmette kalitenin, ekonomik koşulların ve insana değer veren anlayışın birleştiği bir kuruluş olarak faaliyet göstermektir. Hedefimiz ise; Hasta memnuniyetini ön planda tutan, nitelikli sağlık hizmetleri sunmaktır.
Avrasya Hastanesi
Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen ve ‘’Hiçbir şey insan ve sağlık kadar önemli değildir’’ ilkesi ile çalışan Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa ile kişiye özel, ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle bölgede fark yaratmaya hazırlanıyor… İnsanların hayatına dokunarak, onları önemsediğimizi göstermekle yola çıktığımız ilk günden bu yana geliştik, yaygınlaştık ve Türkiye’nin önemli referans hastanelerinden biri olduk.
Avrupa Özel Şafak Hastanesi
10.12.1998 yılında devrin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel tarafından açılışı yapılan ŞAFAK HASTANESİ 23.11.1998 tarihli ruhsatla 15.12.2004 tarihinde devredilerek AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İleri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.
b4checkup.com
Preventive 1st
Bahat Sağlık Grubu
Deneyimli ve eğitimli personeliyle, sağlıklı yaşamın tüm insanların hakkı olduğu anlayışıyla, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı,etik kurallara bağlı kaliteli sağlık hizmetini ekip ruhu ile sunan bir kurum olmaktır.
Beslence Diyetisyen
Beslence karmaşıklıktan uzak, iyileştirme sürecinde yalın olmayı hedefleyen ve sürecin ardından danışanlarına yaşamları boyunca sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmakta kararlı bir beslenme danışmanlığıdır.
Cleveland Clinic Abu Dhabi
Cleveland Clinic Abu Dhabi is a unique and unparalleled extension of US-based Cleveland Clinic’s model of care, specifically designed to address a range of complex and critical care requirements unique to the Abu Dhabi population. Cleveland Clinic Abu Dhabi has five Centers of Excellence in the following Institutes: Heart & Vascular, Neurological, Digestive Disease, Eye and Respiratory & Critical Care. Other Institutes include Surgical Subspecialties, Medical Subspecialties, Emergency Medicine, Anesthesiology, Pathology & Laboratory Medicine, Imaging, and Quality & Patient Safety. In all, more than 30 medical and surgical specialties are represented at Cleveland Clinic Abu Dhabi.
Clinica Diagonal
Clínica Diagonal is a fully integrated, technologically advanced and prestigious healthcare facility. Our hospital offers a full range of medical and surgical services performed by an extensive group of leading specialists.
Danat Al Emarat Hospital
Danat Al Emarat, Abu Dhabi Emirliği'nde bulunan ve Güneydoğu Asya'nın en büyük özel sağlık hizmeti sağlayıcısı Parkway Pantai Private Limited'in bağlı kuruluşu ParkwayHealth Singapore tarafından yönetilen birinci sınıf bir kadın ve çocuk hastanesidir. Beş katlı hastane, Yenidoğan ve Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel ve Çocuk Cerrahisi, Kadın Tanı ve Göğüs Görüntüleme, Minimum Erişimli Cerrahi gibi geniş bir yelpazede yatarak tedavi ve poliklinik hizmetleri sunan 450 yatak kapasiteli 45.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. ve daha fazlası, hepsi benzersiz hasta ve aile merkezli bakım sağlamak için son teknoloji ve nitelikli personel ile donatılmıştır. Tıbbi ekibimiz, çok sayıda alt spesiyalitelerde uzmanlaşmış uluslararası ve yerel piyasalardan elle seçilmiştir. Danışmanlarımız ve klinisyenlerimiz, kadınların ve çocukların tüm ihtiyaçlarının tek bir uygun yerde ve en yüksek standartlarda ele alınmasını sağlamak için birlikte çalışırlar. Diğer
Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
AntModern , tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hastamız bize gelerek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimini seçmişlerdir. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye ederek ne kadar güvenli ve kaliteli olduğunu kanıtlamıştır.
Dentadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
1995 yılında İstanbul Bakırköy’de Op. Dr. Namık Kemal Ayhan tarafından kurulan Dentadent, Aralık 2013 tarihinden itibaren yeni binasında Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak yoluna devam ediyor. Bakırköy’ün ilk ve tek ADSM’i olan Dentadent, 1.300 M² kapalı alandan oluşan, modern teknolojiyle donatılmış merkezinde ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir.
DentaMeda Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
DentaMeda Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Etik ve bilimsel ilkelerinden ödün vermeden , misafirinin sağlığını ve memnuniyetini garanti almak için çalışır. Merkezi konumu ve konforlu alanıyla misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı hedefler.
Denthouse Klinik
Dent House; bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaya kararlıdır. Dent House; hekimleri ve personeli, yaptığı işin insanlık için anlamını, önemini, ve kutsallığını her zaman ön planda tutacaktır. Dent House; gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmaya kararlıdır. Dent House; hasta memnuniyetini merkeze alan hizmet anlayışıyla yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada referans kabul edilen, saygın bir ağız ve diş sağlığı olmaya adaydır. Diğer